(EN) Життя. Здоров'я. Перемога

(EN) Життя. Здоров’я. Перемога

Центри медичної реабілітації та санітарного лікування.

Центральний військовий клінічний санаторій «Хмільник» знаходиться у місті Хмільник Вінницької області і підпорядковується Міністерству оборони України. Цей рекреаційний заклад з 1961 року допомагає людям з України, країн СНД, Близького та Далекого Зарубіжжя лікувати проблеми опорно-рухового апарату. Професіонали ЦВКС «Хмільник» використовують ефективні методики, які були розроблені на основі багаторічного лікарського досвіду.

Великий вплив на одужання та реабілітацію хворих має не тільки методи лікування, але й природа, яка оточує санаторій. Радонова вода, чисте повітря і найбільший місцевий дендропарк сприяють відновленню не тільки фізичних сил, але й духовних. Люди, які проходять курс лікування чи реабілітації в санаторії «Хмільник» відчувають фізичне та моральне полегшення і повертаються до повноцінного життя.

Близько 20 км від Києва знаходиться Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Пуща Водиця». Це місце, у якому можна отримати висококваліфіковану медичну допомогу та теплий прийом в будь-який час. Санаторій оточує лісний масив, який створює затишок, підкреслює всю красу даного закладу та позитивно впливає на людський організм.

Відвідувачі санаторію можуть розміститися в номерах класу «напівлюкс» та «люкс». Також є можливість індивідуального харчування, якщо це потрібно для відновлення самопочуття. На базі санаторію є найсучасніше медичне обладнання, яке необхідне для того, щоб якісно проводити діагностику та ефективно лікувати захворювання основного та супутнього характеру.

Центральний військовий санаторій «Приморський» розташовується недалеко від курортного міста Приморськ Запорізької області. Територія санаторію простягається вздовж лиману, тому там є все, що необхідно для успішної реабілітації та лікування: тепле море, піщаний пляж і звісно ж цілюще повітря, яке насичене йодом, бромом та багатьма іншими корисними елементами. Також відвідувачі санаторію зможуть оцінити різноманітність трав, квітів, які спостерігаються на всій території закладу. Окрім сприятливих природних факторів, також можна подивитися деякі пам’ятки історії та архітектури, наприклад Троїцьку церкву XIX століття.

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавець» – це медичний заклад, який працює з 1827 року. Існує багато причин, чому варто відпочити саме в цьому санаторії. По-перше, місто має достатньо розвинуту інфраструктуру та достатньо розгалужену транспортну мережу, яка сполучає санаторій з найбільшими містами України та деякими містами Європи. По-друге, природа і клімат дуже позитивно впливають на реабілітацію, одужання та зміцнення організму. Мальовнича природа Карпат, цілющі вода та повітря – це саме те, що потрібно для зміцнення здоров’я і покращення морального стану.

Персонал санаторію складається з кваліфікованих досвідчених лікарів, які дуже добре розуміють свою спеціалізацію. Спеціалісти даного закладу користуються новітніми технічними засобами, за допомогою яких можна лікувати наступні захворювання: хронічний гастрит, виразкову хворобу, захворювання шлунку та кишок, хронічний холецистит та інші захворювання.

5. «Одеський»

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування “Одеський” є лікувально-профілактичним закладом Міністерства оборони України.

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» спеціалізується на реабілітації та санаторному лікуванні хворих з захворюваннями системи кровообігу, нервової системи, органів дихання, кістково-м’язової системи та сполучної тканини, сечостатевої системи, травмами опорно-рухового апарату.

Санаторій розташований у власному парку в прибережній зоні історичного центру міста Одеса поруч з пляжами “Ланжерон” і “Отрада”, в 70 метрах від моря. В сухій, здоровій, мальовничій місцевості, з помірним і теплим кліматом, морським повітрям, багата сольовою вологою і цілющими променями сонця.

Оздоровниця має багатий арсенал природних та штучних оздоровчих факторів, в тому числі:
– сприятливі кліматичні умови, близькість до моря;
– бальнеологічні процедури: морські, бішофітні, вуглекислі, йодобромні та ванни з використанням лікарських трав;
– грязелікування, в тому числі новітній метод – інфрапелотерапії;
– гідропатію, яка включає різноманітні лікувальні души, в т. ч. душ Шарко, підводний душ-масаж;
– сучасну апаратну фізіотерапію;
– лікувальну фізкультуру та масаж за сучасними методиками;
– унікальний кабінет механотерапії.

Можливості та умови санаторію сприятливі як для лікування, так і для відпочинку.
Відпочиваючі розміщуються в упорядкованих одно, двох і тримісних номерах з увсіма зручностями, забезпечуються триразовим харчуванням за системою “шведський стіл”.
Персонал санаторію складається з кваліфікованих досвідчених лікарів, які дуже добре розуміють свою спеціалізацію.