Життя. Здоров'я. Перемога

НОВИНИ управління

Опубліковано 27 Грудня 2019 П’ятниця 10:56

Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” встановив сучасне медичне обладнення

 

У Національному військово-медичному клінічному центрі “ГВКГ” відбулось урочисте відкриття встановленого інноваційного медичного обладнання, а саме інтервенційної ангіографічної системи Alphenix Core+, що не має аналогів в столиці України та систем флюороскопічних рентгенівських загального призначення пересувних, цифрових (розміщених у чотирьох реанімаційних відділеннях Центру та у відділенні травматалогії).

Як зазначалось раніше, міністерством оборони Федеративної Республіки Німеччинни було надано фінансовий грант на придбання медичного обладнання, та фінансування сервісного обслуговування  на загальну суму – 1,5 млн. євро для Міністерства оборони України.

—Порівняно зі старим ангіографом, який ми демонтували, в нового апарата значно ширші можливості. Старий апарат був адаптований лише для кардіологічних пацієнтів для виконання оперативних утручань на серці. Новий дає змогу виконувати операції на всіх судинних басейнах: головного мозку, на серці, периферичних артеріях і нижніх кінцівок, — зазначив начальник відділення кардіоваскулярної хірургії полковник медичної служби Ігор Гангал.

Захід відбувся за участтю Надзвичайного та Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анки Фельдгузен, заступника Міністра оборони України Аліни Фролової, начальника Головного військово-медичного управління – начальника медичної служби Збройних Сил України генерал-майора медичної служби Ігоря Хоменко, начальника Національного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь” генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука, начальника групи міжнародного співробітництва Головного військово-медичного управління полковника Юрія Гордієнко.

Під час презентації обладнання Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні пані Анка Фельдгузен зазначила, що особисто пишається тим, що її країна може зробити свій значний внесок у благородну справу лікування поранених захисників України.

— Хочу завірити українців, що Німеччина і надалі підтримуватиме Україну в її боротьбі за збереження суверенітету, — наголосила Анка Фельдгузен. — Німецька сторона надаватиме допомогу, щоб ваші поранені отримували якісне лікування. Мені також приємно, що, реформуючись, військова медицина України взяла за основу німецьку модель. Бажаю вам успіхів на шляху реформування.

Завдяки цьому медичному обладнанню, наші військовослужбовці будуть мати можливість обстежуватись найсучаснішими медичними технологіями, які застосовуються в провідних країнах світу при лікуванні різних патологій (захворювання, травми, ураження).