(EN) Життя. Здоров'я. Перемога

НОВИНИ управління

Опубліковано 19 Березня 2020 Четвер 15:48

У медичних підрозділах Об’єднаних сил в наявності близько 25 тисяч медичних масок

#ООС #Операція_ОС

Для забезпечення протиепідемічного режиму у підрозділи Об’єднаних сил організовано постачання медичних масок, захисного одягу, обладнання та засобів для дезінфекції, лікарських засобів, а також медичної апаратури та приладів для інтенсивної терапії на випадок розвитку ускладнень від даної хвороби.

Так, за підтримки Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій Об’єднаним силам передано 16 тисяч медичних масок. Ще близько 9 тисяч масок у військових медиків було у наявності. Найближчим часом очікується надходження такої допомоги і від благодійних організацій.

Варто зазначити, що на сьогодні у складі Об’єднаних сил є 4 військових мобільних госпіталі, де підготовлено відділення для прийому контактних осіб . Наразі в Маріуполі додатково розгортаються 35 ліжок в інфекційних боксах військового мобільного госпіталю на випадок масового надходження хворих на коронавірус.

В мобільних госпіталях кожних два тижні проводяться навчання щодо роботи у випадку виявлення COVID-19. Тренування проходять всі, хто може буде причетним до транспортування, ізоляції, приймання та лікування хворих. Це, зокрема, медичний персонал госпіталів, військових частин, водії санітарного транспорту, екіпажі вертольотів.

У військах постійно виконуються режимно-ізоляційні заходи, такі як обмеження переміщення особового складу, відміна масових заходів, відпусток. Також регулярно проводиться профілактична дезінфекція приміщень, місць загального користування та пунктів харчування.

На усіх шести контрольних пунктах в’їзду-виїзду (КПВВ) в районі ведення операції Об’єднаних сил проводиться температурний контроль осіб, які прибувають з тимчасово окупованої території України.

На сьогодні серед військовослужбовців Об’єднаних сил випадків COVID-19 не зареєстровано.

У військових підрозділах та серед цивільного населення проводиться роз’яснювальна робота про заходи перестороги та толерантного ставлення до хворих на COVID-19 або осіб з підозрою на захворювання.