Життя. Здоров'я. Перемога

НОВИНИ управління

Опубліковано 6 Грудня 2019 П’ятниця 10:19

Привітання начальника Головного військово-медичного управління – начальника медичної служби Збройних Сил України до 28-ї річниці Збройних Сил України

Шановні колеги!

Командування та особовий склад Головного військово-медичного управління щиро вітає вас з 28-ю річницею Збройних Сил України.

Сьогодні військові медики у складі Збройних Сил України продовжують кращі традиції  попередніх поколінь:  дбати про найдорожче – життя і здоров’я, повсякчас демонструючи приклади самовідданості, витримки, вірності своєму громадянському та професійному обов’язку.

Дорогі колеги, від щирого серця і від усієї душі зичимо вам та вашим рідним, друзям та колегам козацького здоров’я, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах.

Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших предків, героїв сучасності та суспільне визнання та повага надихають вас на нові подвиги та здобутки на благо українського народу та його Збройних Сил.

Зі святом Вас!

Начальник Головного військово-медичного управління – начальник медичної служби Збрйоних Сил України 

генерал-майор медичної служби                                                                                                                    Ігор ХОМЕНКО