Життя. Здоров'я. Перемога

НОВИНИ управління

Опубліковано 26 Вересня 2019 Четвер 13:00

У Києві відбулася міжнародна зустріч високого рівня з питань реформи медичної служби Збройних Сил України за участі делегації Київської Асоціації військових аташе

 

Відеосюжет зустрічі

24 вересня цього року, на базі Національного військово-медичного клінічного центру “ГВКГ”, була проведена міжнародна зустріч високого рівня з питань реформи медичної служби Збройних Сил України за участі делегації Київської Асоціації військових аташе із 26 країн світу, старшого радника з медичних питань від США та інших країн Альянсу Джеймса Кехілла та старшого медичного радника з надання послуг ветеранам та реабілітації військовослужбовців відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні Шері Мішель.

Метою проведення заходу було ознайомлення представників військового-дипломатичного корпусу, акредитованих в Україні, з питаннями медичного забезпечення та перспективами реформування військової медицини в сучасних умовах.

Передбачений програмою брифінг провів перший заступник начальника Головного-військово-медичного управління полковник медичної служби Андрій_Галушка, який висвітлив стан реформування військової медицини Збройних Сил України та пріоритетні напрямки розвитку на 2019-2020 роки.

Заступник начальника Національного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь” полковник медичної служби Олександр Лашин ознайомив іноземних військових аташе з історією та лікувально-реабілітаційними спроможностями Національного військово-медичного клінічного центру “ Головний військовий клінічний госпіталь”.

– Ми цілком підтримуємо вашу стратегію розвитку системи медичного забезпечення Збройних Сил України, що базується на отриманому досвіді у збройному конфлікті на сході України. Створення Командування Медичних Сил дасть можливість ефективно функціонувати системі медичного забезпечення Збройних Сил України відповідно до стандартів держав-членів НАТО. Маємо надію на подальшу співпрацю в розвитку спроможностей медичного забезпечення з українською стороною військово-медичних служб держав-партнерів та держав-членів НАТО через обмін досвідом у системі охорони здоров’я військовослужбовців. Такі зустрічі сприяють розвитку міжнародних відносин, побудові важливих зв’язків, які є набагато ціннішими за те, що ми можемо зробити на театрі воєнних дій. Це робить наші нації ближчими і є безцінним у взаємовідносинах, – зазначив по завершенню заходу Президент Київської Асоціації військових аташе полковник Ріккардо Крістоні.

Міжнародний захід завершився відвідуванням музею Національного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь”.