Життя. Здоров'я. Перемога

НОВИНИ управління

Опубліковано 20 Березня 2019 Середа 10:55

В Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» відбулась зустріч керівництва медичної служби Збройних Сил України із делегацією Парламенту Королівства Швеції.

19 березня в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» відбулась зустріч керівництва медичної служби Збройних Сил України із делегацією Парламенту Королівства Швеції.

Під час візиту Парламенту Королівства Швеції пройшов брифінг за участю українських  військових медиків на чолі з начальником Головного військово-медичного управління – начальником медичної служби Збройних Сил України полковником медичної служби Ігорем Хоменком.

– Ми дуже вдячні за підтримку, яку надає Швеція українським військовим, а також за якісну та професійну підготовку наших медиків на базі 205-го навчального центру, – зазначив  полковник медичної служби  Ігор Хоменко.

Делегацію  Парламенту Королівства Швеції очолив пан Бьорн фон Сюдов – голова Комісії з питань оборони Парламенту Королівства Швеція.

У ході зустрічі учасники обговорили, зокрема, питання щодо кількості поранених, які перебували в госпіталі на лікуванні з 2014 року, специфіку поранень та етапи їх лікування, потужності та потреби закладу.

Перебуваючи у військовому лікувальному закладі представники іноземної делегації відвідали поранених військовослужбовців-учасників ООС.