Життя. Здоров'я. Перемога

Вступити до медичної служби Збройних Сил України

«Врятуй життя своїм бойовим побратимам — вступи до лав Збройних Сил України»

Наша мета сьогодні – це формування повноцінної медичної служби зі справжніх патріотів, військових медиків, які здатні сумлінно виконувати військовий обов’язок в районі проведення АТО, надавати медичну допомогу пораненим, травмованим військовослужбовцям ЗС України на передовій, а також у військових госпіталях та медичних ротах.

Навчальний центр тактичної медицини Збройних Сил України

В центрі проводиться підготовка медичних фахівців рівня взводу і роти за стандартами НАТО з врахуванням досвіду АТО для забезпечення потреб ЗС України. Базовим курсом у НЦТМ є курс підготовки медичних фахівців взводу, роти на основі стандарту68W CombatMedic (США).

Якщо ти – військовослужбовець ЗС України. Ти – медик взводу або роти чи можливо відчуваєш покликання бути військовим медиком. Тоді ти можеш подати свою кандидатуру для відбору на наступний курс
Увага! Відбір проводиться на конкурсній основі.

подати свою кандидатуру

Підрозділи Медичної евакуації Збройних Сил України

В зв’язку зі створенням нового евакуаційного підрозділу в складі сил та засобів ООС на базі польового мобільного шпиталю потрібні молоді та ініціативні люди. Бажано, але не обов’язково, з медичною освітою (середньою та вищою) та досвідом участі в АТО, окремо водії-санітари. Після укладення контракту з ЗСУ, відповідно до військово-облікових спеціальностей буде проведено кваліфіковане спеціальне (медичне) та загальне (військове) навчання та злагодження. Усі вказані особи отримають відповідні соціальні гарантії передбачені законодавством України для військовослужбовців ЗСУ.
Розглядається можливість переведення з інших підрозділів професіоналів своєї справи, а також укладання нового (першого) контракту.
Пропонуємо долучитись до створення нової військово-медичної історії України.

Подати свою кандидатуру

https://goo.gl/forms/QHHiWCAAObYVmZVd2

Вступити до медичної служби Збройних Сил України

(EN) Якщо Ви все ж таки вирішили віддати себе шляхетній справі — стати на службу Збройним Силам, ви можете звернутися до свого військового комісаріату, де Ви перебуваєте на обліку. Детально щодо вступу на військову службу Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням