(EN) Життя. Здоров'я. Перемога

НОВИНИ управління

Опубліковано 12 Березня 2020 Четвер 10:40

Запрошуємо до співпраці

Шановні друзі! Запрошуємо до співпраці!

Нещодавно у Збройних Силах України було створено Командування Медичних сил, яке об’єднало під своїм крилом усіх військових медиків. Враховуючи реалії сьогодення та підвищений інтерес суспільства до процесів, які відбуваються у Збройних Силах України, до складу Командування також включили службу зв’язків з громадськістю. Очолює службу зв’язків з громадськістю підполковник Олексій Мазепа, також туди входять підполковник Леся Кищук та фахівець з відеоконтенту Володимир Стройков.

По-перше: ми хочемо подякувати усім, хто допоміг нам швидко створити належні умови для нашої праці: приватному підприємству БизнесМебель, Організації допомоги військовим і переселенцям Фонду Мир і Ко та Товариству Червоного Хреста України.

По-друге: хочемо запросити усіх представників засобів масової інформації до висвітлення важливих процесів та подій пов’язаних з військовою медициною.

Зі свого боку ми намагатимемося оперативно надавати суспільству правдиву, цікаву та змістовну інформацію про Медичні Сили Збройних Сил України.